אחזקת מבנים מסחריים

ניהול ואחזקת מבנים מסחריים

במבנים מסחריים שוכנים עסקים שונים המשכירים חללים במבנה ונדרשים לנהלם באופן שוטף ומקצועי. קיימים סוגים וגדלים רבים של מבנים מסחריים ובהם מרכזי קניות ומסחר, מתחמי בילוי ופנאי, מתחמי הייטק,
חנויות ורשתות ענק, ומובן שלכל סוג וגודל של מבנה מסחרי יש צרכים ייחודיים. בזכות ידע מקצועי וניסיון רב שצברנו בתחום, אנו מודעים לצרכיו המשתנים של כל מבנה מסחרי, ונדאג להקים ביחד איתכם תוכנית ניהול מקיפה ומלאה עד לפרט האחרון.

חשיבות ניהולם של מבנים מסחריים
ניהול מבנה מסחרי הינו עיסוק מורכב הכרוך בתחזוקה ואבטחה קבועות, וכן התעסקות שוטפת במרכיב האנושי, בכספים ובתקנות משפטיות. בנוסף למטלות אלו יש להעסיק, לנהל ולפקח על כוח אדם ייעודי נרחב, פעולות הגוזלות משאבים רבים מבעלי הנכס. באמצעות חברת נופר אחזקה וניהול מבנים תוכלו לייעל באופן משמעותי את ניהול הנכס, לחסוך הרבה כסף ומשאבים, וזאת תוך התעסקות מינימאלית בניהול המבנה. כך תתפנו לקידום עסקיכם הנוספים ואף תזכו במבנה מתוחזק, מטופח ומאובטח, המנוהל על הצד הטוב ביותר. גורמים אלו יבטיחו את הצלחת השקעת הנדל"ן שלכם ואת פריחתו של מרכז העסקים.

שירותי ניהול פיזיים של מבנים מסחריים
אנו מספקים שירותי ניהול פיזיים של מבנים מסחריים, המבוצעים על ידי עובדינו וכרוכים בהעסקה מינימאלית של אנשי מקצוע חיצוניים. השירותים כוללים בין היתר:

  • ניקיון שוטף, פוליש וקס, ניקוי בגובה ופינוי אשפה ופסולת.
  • שמירה ואבטחה – מבוצעות על ידי צוותים מקצועיים ואיכותיים בתוך המבנה ומחוץ לו, ליצירת סביבת עבודה בטוחה ונעימה.
  • תחזוקת מערכות – טיפול בכל מערכות המבנים כדוגמת מעליות, מערכות כיבוי אש, מיזוג אוויר, חשמל, מים, גז ואינסטלציה.
  • תחזוקת מבנה – טיפוח חזותו החיצונית והפנימית של המבנה ושדרוגן, ניקוי ואיטום גג המבנה, עבודות תיקון, צביעה, החלפת דלתות וחלונות, וכן ביצוע שיפוצים תקופתיים או בעת הצורך.
  • גינון וטיפוח הנוי בתוך המבנה ומחוץ לו.
  • שירותי ריסוס והדברת מזיקים.
  • שירותי ניהול מבנה מקיפים