אבטחת מגדלי יוקרה

אבטחת מגדלי יוקרה

מגדלי יוקרה רבים, המשמשים מקור משיכה לגנבים מבקשים להבטיח לעצמם את מקסימום ההגנה על מקום מגוריהם.  מטרתנו המרכזית בחברת נופר היא לשמור על השוהים בבית המגורים ועל רכושם, ולהעניק להם תחושת ביטחון במרחב בו הם מתגוררים. שירותי השמירה והאבטחה שלנו מותאמים לצרכים הספציפיים של לקוחותינו וכוללים בין היתר: הרתעת גנבים ופורצים מבית המגורים בעזרת סיורים, מאבטחים וייעוץ אבטחתי כולל.

אבטחת בניינים כאמור עוסקת גם במניעת כניסת פולשים או בפינוים. לצורך כך נדרשים מאבטחים מנומסים אך נחרצים, שיידעו להתמודד עם גילויי התנגדות, זעם ואפילו התנגדות גופנית. מאבטחים של בניינים אמונים על מלאכתם ומוכשרים בתרחישים שונים, כמו הפעלת כוח מתון במידת הצורך, דרישה להזדהות של גורמים חשודים, סריקת המבנה פנימה ומחוצה לו, ניהול רישום ומעקב אחר הנכנסים למבנה מאוכלס או שמירה על מבנה ריק כדי שיישאר כזה ועוד.

אבטחת בניינים מאוכלסים כוללת גם הקמת מערך אבטחה מורכב ומתוחכם. ככל שישנה תנועה גדולה יותר של מבקרים, כך יהיו העזרים הנוספים מורכבים יותר, למשל, האפשרות להכנס לבניין רק באמצעות תג אורח שיפתח את המחסום בכניסה, בקשה לזיהוי כל אורח לא מוכר הנכנס לבניין ולעתים אף ליווי שלו עד למחוז חפצו. אבטחת בניינים כוללת רשיון של המאבטחים לשאת נשק וקשר שלהם עם מוקד גיבוי, במידת הצורך.

לפרטים נוספים צרו קשר: 050-56-56-013

או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם: